fbpx
2026. június 8. hétfő

címke: Szerbia

spot_img

Három hét múlva 75 perces menetidővel indul a forgalom Szegedről Szabadkára

Mindkét ország hatóságai Röszkén végzik majd az ellenőrzést. Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Belgrádban tárgyalt. A megbeszélések középpontjában – az MTI beszámolója szerint – az...

Októberben indul a személyforgalom a röszkei vonalon

A Szeged és Szabadka közötti nyitást Szijjártó Péter külügyminiszter jelentette be. A magyarvasut.hu információ szerint egy-egy magyar és szerb, Uzsgyi becenevű ikermotorkocsival fog elindulni átmenetileg...

Új összeköttetés hazánk és Szerbia között

Új összeköttetést indít budapesti vasúti terminálja és az észak-szerbiai Indija terminál között a METRANS. A német cég a közelmúltban lett a szerbiai terminál üzemeltetője, a szolgáltatásnak június elején kell elindulnia.

Legfrissebb híreink

Magyar Vasut Meetup